20 червня 2017 р. презентація за участю Секретаря Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, Адміністратор Патріаршої курії владика Богдан (Дзюрах), народний депутат України Юрій Шухевич, громадський діяч і дослідник новітньої історії України Василь Штокало, автор книги "Йосиф Сліпий: ректор, митрополит, в’язень, кардинал і патріарх", музеєзнавець, учений секретар Інституту релігієзнавства Львів-ського музею історії релігії Олександра Киричука, заступник начальника відділу нумізматичної продукції та маркетингу Департаменту грошового обігу Національного банку України Вікторія Сузанська, а також автори ескізів монет Володимир Таран та Олександр Харук.
1 червня - день захисту дитини - діти учасники міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнка «Золотий мольберт слідами Митрополита Андрея Шептицького 2016» розпочали з молитви за мир в Україні у соборі св. Юра. До дітей звернувся Преосвящений Кир Ігор Возьняк, який заохотив дітей бути миротворцями і у житті наслідувати Кир Андрея який хист до малювання отримав від матері і його розвивав. Походом Хвилі миру понад 1000 дітей України вирушили у Львівський національний театр ім. Соломії
Крушельницької де дітей та юнацтво чекала урочиста академія і нагородження пам'ятними медалями фіналістів, а двох фіналістів Оскаром – Золотим мольбертом та путівками у Діснейленд США. Після урочистої частини дітям двері відкрив Національний музей, повні вражень та емоцій діти могли покаталися по Львові екскурсійним "Чудо-поїздом".
Конференцію «Мученики - джерело свободи Церкви» в конференц-залі Патріаршого дому у Львові відкрив молитвою Кир Ігор Возьняк, митрополит Львівський. У першій доповідіо. Віктор Квасній, ЧСВВпредставив учасникамнорми збору свідчень про Слугу Божого Трибуналом за межами компетенції єпархії - так званими рогаторіальними Трибуналами. Вони створюються для опитування свідків у іншій єпархії, тобто за межами компетенції існуючого Трибуналу Слуги Божого. Згідно норм Апостольського Престолу якщо свідки життя Слуги Божого не можуть приїхати у єпархію і бути заслухані Трибуналом єпархії у якій ведеться процес, єпископ місця ведення процесу листом звертається до єпископа місця проживання свідків з проханням щоб поставити даним свідкам запитання згідно запитника про життя Слуги Божого.
Про критерії праці Трибуналу по опитуванні свідків і умови завершення процесу беатифікації на єпархіальній стадії розповів о. Роман Тереховський, каноніст Львівської митрополії. Отець зазначив що успішним є процес Слуги Божого який втішається загальною славою святості і вичерпні докази у якому зібрані згідно усіх канонічних вимог відповідають на питання чи Слуга Божий практикував життя чеснот в геройський спосіб або зазнав смерті за визнання віри Христової. Отець зазначив що на завершення Процесу єпископ або його делегат має відвідати усі місця можливого вшанування Слуги Божого (могилу, музей) і ствердити відсутність неналежного культу згідно норм non culto папи Урбана VIII. Постулятор переконавшись у вичерпності проведеного дослідження просить єпископа провести завершальну сесію єпархіальної стадії Процесу з номінуванням довіреної особи, яка складе присягу доставити цілими запечатані акти справи у Конгрегацію справ святих у Римі. Аудіо