пʼятниця, 5 червня 2020 р.

Ласка оздоровлення - знак Божого благоволінняУ час пандемії COVID тема хвороби і оздоровлення за посередництвом Слуг Божих, праведних і блаженних це вияв знаку Божого благовоління. Господь Бог хоче роздавати ласки через праведників, які у Царстві Небеснім втішаються життям у  повноті Божої благодаті і можуть уділяти потрібних ласк заступництва коли вірні з довір'ям і витривалістю про ласку оздоровлення просять. 9 червня 2020 у Zoom Місія Постуляції святих УГКЦ провела семінар Постуляторів   "Надприроднє оздоровлення. Богослів’я і критерії збору свідчень надзвичайного оздоровлення". Програма
 У доповіді монс. Роберт Сарно, урядовець Конгрегації справ святих (Рим) розповів про важливість попереднього збору інформації про оздоровлення, де  коротко але зрозуміло буде викладено опис часу і місця оздоровлення, потреба у співпраці з самим оздоровленим, який єдиний може просити у лікарні документи про перебіг хвороби, потрібно долучити до аналізу випадку медиків експертів для вивчення медичної документації та інспекторів, які ствердять сучасний стан хворого. Монс. Роберт відповів на запитання щодо важливості Постулятора у поширенні слави святості і попередньому зборі свідчень   Аудіо 
   У другій частині монс. Роберт зазначив що існує думка що після беатифікації Актор не провадять збору свідчень про оздоровлення необхідні для канонізації однак існує один процес канонізації і почитанння святого має поширюватись у Католицькій Церкві Аудіо 2    У доповіді с. Ореста, ССНДМ, розповіла про ствердження надприродного оздоровлення за заступництвом свщмуч. Йосафати Гордашеської, ССНДМ, а о.  Полікарп, ЧСВВ зреферував тези доповіді с. Марії Рози про способи поширення слави добрих знаків та збір інформацій про ласки оздоровлення за посередництвом Слуг Божих та важливість. Аудіо 3 Ознайомитись з українським текстом доповіді  Оскільки зустріч в режимі on line записали відео доповідача проф. Е Спедікато просимо ознайомитись щоб задати питання доповідачу. Відео.
Доповідачі з Риму спілкувалися італійською мовою, тому вітається участь знавців італійської мови, їх доповіді будe субтитровано перекладом на українську мову. 
Відео семінару можна буде переглянути на You Tube каналі Місії Постуляційний Центр УГКЦ.
Оскільки діалог з експертами триває просимо задавати питання на які експерти дадуть вичерпну відповідь Реєстрація учасників Очікуємо зустрічі on line з с. Марією Розою Вентуреллі, Генеральною Постуляторкою сс. Комбоніанок, про досвід і практику збору свідчень у ділянці надзвичайні оздоровлень. 
Доповідачу під час семінару по Zoom буде задано Ваші питання.
У Христі о. Полікарп, ЧСВВ


Немає коментарів:

Опублікувати коментар