субота, 19 листопада 2022 р.

ЕСТАФЕТА МИРУ слідами праведного Кир Андрея

Осінь час плодів! Не зважаючи на військову агресію рф в Україні діти України і світу надхненні прикладом праведного Кир Андрея - Доброго Самарянина і мецената культури виражають у творчій молитві через лики ангелів своє прагення миру. Плодами їх праці є творчі роботи ХХ Міжнародного форуму “ЗОЛОТИЙ МОЛЬБЕРТ” дітей України це образ ангела хоронителя України які малювали діти з міст України які переживають досвід війни і у малюнку ангелів охоронців України виражають своє молитву за перемогу України та щасливе жити в мирі. Незалежно від того, де вони перебувають кожен може прийняти участі в Естафеті Миру, яка нині відкривається виставками дитячих шедеврів на всіх континентах світу щоб малюнками дітей України заявити їх право на щастя і мир у вільній і незалежній Україні.  

Зібрані у Львові Львівською дитячою галереєю 15-19 серпня 40 фіналістів форуму виразили на полотні свою молитву за перемогу України у формі творчих робіт ангелів. Відео А виставка творчості юних художників за підтримки оо.
Василіян, розпочала експозицію ангелів дітей у храмі св. Андрія Первозванного, у соборі св. Юра, а далі помандрувала з благословення Блаженішого Святослава у Патріарший собор Воскресіння Христового у Києві та у собор святої Софії у Рим. Словаччина, Норвегія, Чехія, Литва, Японія це країни які уже прийняли Естафету миру і їх діти теж долучаються до ініціативи Естафети миру.  Віртуальна галерея 

27 листопада буде відкрито виставку Естафети миру у Генеральному домі оо. Василіян у Римі (Авентино), а згодом роботи помандрують храмами і площами Європи та інших континентів. Заохочуємо долучати дітей до участі у форумі. 

Рееєстрація учасників Естафети Миру триває без обмежень у часі: https://artclass.lviv.ua/uk/zolotij-molbert-2022/?contest=upload-photo 

Будьмо єдині у молитві і праці разом діти і дорослі до перемоги миру у вільній Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар